Věnujte pozornost hlasu polnice!

(Jeremjáš 6,17)

PŮST

Jentezen Franklin

otevírá dveře k hlubšímu, intimnějšímu a silnějšímu vztahu s Bohem

Vydal: Kontakt.cz 2010

ISBN 80-66442-53-5

formát 13 x 18 cm, vázaná, 232 stran

Cena:259.00

Půst otevírá dveře k hlubšímu, intimnějšímu a silnějšímu vztahu s Bohem. Pastor Jentezen Franklin vede sbor Free Chapel v Gainsville, Georgia s nedělní návštěvnosti přes 10.000 lidí. V této knize vysvětluje druhy půstu a jak si zvolit ten pravý. Jak souvisí půst s modlitbou. Jaké jsou nezbytné složky úspěšného půstu. Co můžeš očekávat fyzicky, duševně a duchovně. To vše doprovází mnoha příběhy a svědectvími lidí, kteří spolu s ním každoročně vstupují do 21 denního půstu. Získej i ty moc z Biblického půstu a změň svůj život!

 

Získej moc z Biblického půstu a změň svůj život!

 

Během půstu není tvůj duch rušený záležitostmi tohoto světa a stává se neuvěřitelně citlivým na Boží záležitosti. Jakmile jednou zakusíš alespoň záblesk tohoto pocitu a nespočet odměn a požehnání, která následují, změní to úplně tvůj úhel pohledu.

 

Jentezen Franklin ti předává klíče, které ti odemknou možnost zakusit takový druh transformujícího půstu. Je to Jedna z nejlepších a nejkomplexnějších knih, které jsou na toto téma k dispozici. Objev vše, co potřebuješ vědět, abys odemknul přístup k sile biblického půstu a také abys objevil:

·        druhy půstu popisované v Bibli a jak si zvolit, který z nich je pro tebe ten pravý

·        jak souvisí půst s modlitbou

·        nezbytné složky úspěšného půstu

·        co můžeš očekávat fyzicky, duševně a duchovně

 

Zažij sám pro sebe hlubší a silnější vztah s Bohem, jenž přichází přichází pouze prostřednictvím modlitby a půstu.