Věnujte pozornost hlasu polnice!

(Jeremjáš 6,17)

ZROZENI PRO VÝZNAMNOST

Bill Johnson

Odhalte záměr, proces a úskalí povýšení

Vydalo KC Příbram 2022

ISBN 978-80-88166-11-5

Formát 15,5x23 cm, 233 stran, pevná vazba

 

Cena:349.00

Jak to vypadá, když svoji významnost využíváme správně? Tato kniha není pozváním k bohatství, slávě či moci. Je pozváním k celoživotní cestě za objevováním všeho, čím si Bůh přeje, abyste se v pozemském životě stali.

 

Bůh je dokonalý Otec, který hledá příležitosti, aby vyléval požehnání do života svých dětí. Jako milující Otec nás však nechce požehnáním zahrnout víc, než dokážeme unést. Jak to vypadá, když svoji významnost využíváme správně? Bůh je oslavený, my jsme zbudovaní a lidé kolem nás z toho mají užitek.

 

Tato kniha není pozváním k bohatství, slávě či moci. Je pozváním k celoživotní cestě za objevováním všeho, čím si Bůh přeje, abyste se v pozemském životě stali.

 

Bill Johnson (*1951, USA) je pastorem s bohatým duchovním dědictvím – jeho předkové byli pastory již po pět generací. Spolu se svou manželkou slouží rostoucímu počtu sborů, které se spojily v touze zakoušet probuzení. Bill a Brenda (Beni) Johnsonovi jsou hlavními pastory sboru Bethel v Reddingu v Kalifornii. Mají 3 dospělé děti a 4 vnoučata.