Věnujte pozornost hlasu polnice!

(Jeremjáš 6,17)

JAK V LIDECH VYPĚSTOVAT VŮDČÍ SCHOPNOSTI

John C. Maxwell

Jak pomoci ostatním, aby plně využívali své schopnosti

Pragma 2002

ISBN 80-7205-870-3

formát 16x23,5, 184 stran

Cena:169.00

Základní Iinií a zásadním posláním této knihy je, abyste si uvědomili, že to nezvládnete sami. Jestliže opravdu chcete být úspěšným vedoucím, musíte si okolo sebe vychovat další vedou­cí. Musíte vybudovat tým. Musíte najít způsob, jak svou vizi zviditelnit ostatním, aby ji vstřebali a aby k ní přispívali. Vedoucí vidí celkový obraz, ale potřebuje další vedoucí, kteří mu pomohou jeho duchovní představu uskutečnit." (John Maxwell) 

 

 

Vypěstování vůdčích schopností v lidech je způsob, jak v dnešním soutěživém světě dosáh­nout úspěchu, protože v každé organizaci jsou lidé tím opravdu nejcennějším aktivem. Systémy zastarají. Budovy zchátrají. Stroje se o­potřebují. Ale lidé rostou, vyvíjejí se a stávají se výkonnějšími, jestliže mají vedoucího, který je schopen chápat jejich potenciální hodnotu.

 

 

Kniha Jak v lidech vypěstovat vůdčí schopnosti dovádí vedení lidí o krok dále, protože vám před­vede, jak poznat a vyškolit potenciální vedoucí a vypěstovat produktivního týmového ducha. 

 

 

Tato kniha navazující na bestseller Rozvíjejte sve vůdčí schopnosti vám pomůže zvýšit týmovou a osobní produktivitu tím, že se naučíte, jak máte pomáhat ostatním, aby dokázali maximál­ně využít svůj potenciál. 

 

 

Protože John Maxwell ví, že podnik nemůže vyrůst bez toho, aniž by rostli vedoucí uvnitř podniku, tak vás v knize Jak v lidech vypěstovat vůdčí schopnosti nabádá, abyste rozvíjeli své organizace tím, že budete vychovávat své ve­doucí pracovníky. 

 

 

„Když se setkáte s Johnem Maxwellem, netrvá ani šedesát vte­řin, abyste si uvědomili, že dostal boží posvěcení, které z něj dělá vůdčí osobnost. Pokaždé, když Bůh na někoho vloží svou žehnající ruku, ostatní k němu pak vzhlížejí a následují ho. Když se toto žehnání opakuje, je stvořen mentor, čili rádce. Přečtěte si Johnovu novou knihu o výchově vedoucích a dovolte mu, aby vás vedl ve vaší snaze pomoci jiným." (Mike Trout - Viceprezident firmy Focus on The Family / Rodina je středem) 

 

 

 

„John Maxwell je dar celému Tělu Krista; vyučování, podpora a podněcování tisíců vedoucích. V Jak v lidech vypěstovat vůdčí schopnosti některá tajemství, která odhalil a která nám mohou pomoci stát se výkonnějšími lidmi ve službě Mistru vůd­ci, Ježíšovi." (Jack W. Hayford - Starší pastor Církve na cestě) 

 

 

 

„Nikdo koho znám, nemá oduševnělejší, důležitější a užitečnější informace pro vedoucí než John Maxwell." (Olan Hendrix - Poradce managementu, Columbus, Ohio)