Věnujte pozornost hlasu polnice!

(Jeremjáš 6,17)

TÁTA A MÁMA PATŘÍ K SOBĚ

Jani Ortlund

První kniha o manželství pro nejmenší

Vydala BTM 2020

Formát 21x21cm, 54 stran

Pevná vazba, barevné ilustrace

 

Cena:179.00

Poutavá knížka pro děti s moudrým poselstvím. Autorka čerpá z Božího slova i své životní zkušenosti. Kniha může dětem pomoci pochopit krásu dobrého manželství i zdroje bolestí, s nimiž se setkávají. Může jim také být motivací k tomu, aby jednou s Boží pomocí usilovaly o ideál.

 

Kniha Táta a máma patří k sobě je určena nejmenším čtenářům, je ale důležitá i pro nás dospělé. Rodiče jsou základem života každého dítěte.

 

Křesťanským rodičům tato kniha také pomůže jednoduchým způsobem vysvětlit dětem Boží záměr s rodinou a manželstvím. Řeší i situaci, kdy mohou být ve společnosti schváleny jiné Písmu odporující zákony. Kniha trefně a citlivě reaguje na probíhající diskuzi o redefinici manželství jako svazku muže a ženy a rodiny v Západním světě. Biblický model rodiny tvoří muž a žena, nikoliv rodič 1 a rodič 2.

 

„Táta a máma patří k sobě - to je nejen název této knížky, ale hluboká a krásná pravda. A že to dnes někdo zpochybňuje? V pohádce Císařovi nové šaty všichni vědí, že císař je nahý. Ale strachy mlčí. Jen to malé dítě křičí: ‚Vždyť je nahý!‘ My mlčet nesmíme, už kvůli dnešním dětem a zítřejším tátům a mámám. Věřím, že tato knížka nám v tom může být nápomocna.“

- MUDr. Jiří Korda, koordinátor Modliteb za nejmenší, hnutiprozivot.cz

 

Videoukázka knihy zde…