Věnujte pozornost hlasu polnice!

(Jeremjáš 6,17)

BIBLICKÁ TAJEMSTVÍ ÚSPĚŠNÉHO PODNIKÁNÍ A OBCHODU

Karla Berry

.

Vydala: K. Berry 2020

Formát A6, 112 stran

Cena:200.00

Překvapilo mě, kolik je ve Starém Zákoně psáno o nařízeních, jak nakládat s penězi a bohatstvím. Zdá se, že finanční prosperita člověka a celého národa je pro našeho Stvořitele důležitá oblast. Dovolím si říct, že být finančně požehnaný je Božím plánem pro každého člověka a také pro každého věřícího podnikatele. Když to tak v našem životě nevypadá, má to asi svou příčinu nebo důvod.

 

V knize také najdete výklad některých hebrejských slov, která se váží k ekonomické činnosti a finanční prosperitě člověka podle Bible. Hebrejština je přeci Boží jazyk a byla by velká škoda ochudit se o porozumění některých slov, která jsou užita v Bibli a inspirována samotným Božím Duchem.

 

Vaše Karla Berry

 

Recenze Dana Drápala…

 

 

Karla Berry pochází z podnikatelské rodiny. Od roku 1997 samostatně podniká a stala se úspěšnou podnikatelkou. Obchoduje s obchodníky a s klienty z celého světa. Často také z odlišného kulturního prostředí. Z důvodu obezřetnosti se rozhodla psát pod vlastním pseudonymem. Píše otevřeně a upřímně o svých zkušenostech ze světa obchodu, financí a vlastního života. Možná právě i vám tyto zkušenosti pomohou najít správnou rovnováhu k penězům, úspěchu a životní spokojenosti. Je vdaná a společně s manželem má dvě dospělé děti.