Věnujte pozornost hlasu polnice!

(Jeremjáš 6,17)

ACHILLOVY PATY EVOLUCE

Creation Ministries International

.

Nakladatel: Maranatha 2019

2DVD v plastovém obalu + brožurka

Cena:149.00

Je evoluční teorie skutečně pravdou o našem původu a historii?

Jedná se opravdu o vědecky nejpřesnější a nejlépe zdokumentovaný pohled na náš původ?

Jak vznikl vesmír, Země, příroda i člověk?

Jsme velkolepým dílem moudrého Stvořitele nebo je naším otcem evoluce – pouhá náhoda, přírodní zákony a nepředstavitelné množství času?

 

Projekt Achillovy paty evoluce byl vytvořen v roce 2014 mezinárodní vzdělávací křesťanskou společností Creation Ministries International (CMI) a spolupracovalo na ní více než 20 univerzitních profesorů a vědců z mnoha prestižních světových vědeckých pracovišť. Projekt sestává z celovečerního filmu na DVD – doprovodné studijní brožurky a více než 300 stránkové odborné publikace se stejnojmenným názvem. V současné době vychází DVD a doprovodná studijní brožurka. Odborná publikace bude k dispozici během roku 2020.

 

Film, brožurka i kniha jsou rozděleny do 8 kapitol, ve kterých probíhá intelektuální a duchovní zápas mezi evolučním a stvořitelským pohledem na náš původ, hodnotu a cíl. V každé z těchto 8 kapitol vás přední světoví vědci seznámí s některými málo známými fakty ohledně evoluce a miliónů let, jejichž důsledky pro náš život a vztahy jsou více než závažné. Většina lidí se dnes domnívá, že právě v těchto 8 oblastech evoluční teorie argumentačně zvítězila a zaujala tak právem vůdčí pozici ve vzdělávací i akademické sféře. Ve skutečnosti se však jedná o 8 největších argumentačních slabin celého evolučního paradigmatu, ve kterých evoluční teorie nedokázala obstát pod náporem vědeckých faktů. Zde je jejich výčet:

 

  •     Přirozený výběr
  •     Moderní genetika a DNA
  •     Původ života
  •     Fosilní záznam
  •     Genetický záznam
  •     Radioizotopové datování
  •     Kosmologie
  •     Etické důsledky


+ bonusový materiál v podobě osobních příběhů některých vědců spolupracujících na tomto projektu.

 

Pokud hledáte tip na skvělý vánoční dárek, učební pomůcku nebo toužíte už mnoho let otevřít důležitou diskusi ve vaší rodině, s přáteli, kolegy na pracovišti nebo v církevním společenství a nevíte jak, potom jsou Achillovy paty evoluce určeny právě vám!

 

2DVD vychází v české i slovenské verzi včetně anglického originálu. Doprovodnou studijní brožurku ve formátu PDF v českém jazyce si můžete zdarma stáhnout ZDE…

 

trailer...