Věnujte pozornost hlasu polnice!

(Jeremjáš 6,17)

POTŘEBUJI TVOU LÁSKU

Ross Campbell

Co můžeš udělat pro své dítě?

Vydal: Návrat domů 2020

ISBN: 978-80-7255-433-1

Formát A5, 140 stran

Cena:199.00

O nezbytnosti bezpodmínečné lásky pro zdravý vývoj dítěte.

 

Páté vydání publikace, která se řadí mezi nejúspěšnější tituly zabývajících se výchovou dětí.

 

Jsme dobří rodiče? To je otázka, která napadne snad každou maminku a tatínka na světě. Zázrak zrození, první krůčky – na počátku života našich dětí je vše úžasné. Postupně však přichází rodinná rutina, první konflikty a těžké chvíle. Umíme našim dětem poskytnout potravu, oblečení, hračky, zábavu…

 

Jak jim ale dát to nejdůležitější?

 

Tato kniha je pro všechny rodiče, kteří chtějí svým dětem dávat to, co potřebují pro svůj život ze všeho nejvíc – opravdovou lásku. Bezpodmínečná láska není luxus. Je skutečně nezbytná pro zdravý vývoj našich dětí. V této knize se dozvíte nejen proč, ale také jak můžete svému dítěti lásku prokazovat.

 

Co je to bezpodmínečná láska? To znamená milovat své dítě bez ohledu na to, jaké je. Rozhodující nejsou jeho kvality nebo handicapy. Není podstatné, co z něho bude, a vůbec nejtěžší na této lásce je to, že nezáleží ani na tom, jak se dítě chová.

 

Dr. Ross Campbell byl profesorem pediatrie a psychiatrie na univerzitě v Tennessee v USA. Jeho terapeutickou praxí prošlo za více než 30 let práce tisíce rodičů. Jeho kniha Potřebuji tvou lásku se dočkala desítek dotisků a stále patří mezi nejžádanější tituly v oblasti výchovy dětí.