Věnujte pozornost hlasu polnice!

(Jeremjáš 6,17)

ROZENÍ ZÁZRAKŮ - SLEVA

Heidi Baker

Osobní setkání s Bohem mají moc změnit váš život i svět

Vydalo: KC Příbram 2015

ISBN 978-80-905547-6-4

Formát A5, 200 stran

(původní cena 250 Kč)

Cena:169.00

 

Bůh nám slíbil zázraky. Pokud je chceme vidět, něco to od nás bude vyžadovat. Jste ochotní se do toho pustit?

 

Bill Johnson o knize Rození zázraků:

 

Mé přátelství s Rollandem a Heidi Bakerovými trvá už asi 16 let. Viděl jsem, jak tito lidé milující Boha vstoupili do oblasti průlomů, o kterých málokdo i jen snil. Nikdy nezapomenu na jednu svou návštěvu v Mozambiku, během níž si dva slepci našli cestu na pozemek Iris Global ve městě Pemba. Chvilku potom, co jsme se za ně začali modlit, jsem slyšel, jak jim Heidi říká: „Vraťte se sem zítra, a začnete vidět.“ Další den byla neděle.

 

Když se nazítří rozbřesklo, základna začala překypovat čilým ruchem, protože se scházela spousta lidí z komunity, aby na své nedělní bohoslužbě uctívali a oslavovali Boží dobrotu. Uctívání těchto věřících bylo plné vášně a nemělo konce. Jejich láska k Bohu byla všechno možné, jen ne symbolický rituál.

 

Slepci se vrátili, jak jim Heidi řekla. Pro mě osobně bylo výjimečné, že oči jednoho z nich byly pouze bílé. Neměl žádnou zorničku ani duhovku ani nic takového. Po krátkých modlitbách mohli oba vidět. A ten, který měl předtím oči bílé, je teď měl hnědé – zbrusu nové a nádherné. Oba ten den radostně přijali víru v Ježíše a připojili se k průvodu nově uvěřivších, který šel přes ulici směrem k oceánu, aby se všichni nechali pokřtít. Byla to nádhera. Dokonalé.

 

Protože Bakerovi žijí v tak ubohé části světa a protože hledají ty nejtěžší situace, ve kterých můžou projevovat Boží lásku, zažívají víc než jen svůj díl tragédie a zármutku. Neznám se s nikým, kdo ve víře čelil větším výzvám než Rolland a Heidi. A přesto má radost navrch. Viděl jsem, jaké úděsné ztráty překonali díky výjimečným setkáním a průlomům, které může dát jen Boží dobrota.

 

Bill Johnson, pastor sboru Bethel, Redding, CA, USA