Věnujte pozornost hlasu polnice!

(Jeremjáš 6,17)

ŠKOLA OHNĚ

Reinhard Bonnke

Efektivní získávání ztracených a evangelizace

Vydal: Studio Petřina 2011

ISBN 978-80-904039-7-0

Formát 22x16,7 cm, 167 stran v knize + 240 stran A4 na CD

Cena:520.00

 

Škola ohně - efektivní získávání ztracených a evangelizace

KURZ ŠKOLY OHNĚ REINHARDA BONNKEHO V KNIŽNÍ PODOBĚ

20 lekcí, které vás vyzbrojí pro efektivní získávání ztracených a evangelizaci

 

Bůh je stravující oheň a Bůh je láska. Boží dotek nás rozehřívá a rozdmýchává, dokáže podpálit i mokré dřevo. Kdybychom nebyli zapáleni, nemohli bychom zprostředkovávat Boží charakter ostatním. Škola ohně je postavená na Bibli a je celá o biblickém Bohu ohně, který nás křtí ohněm a vysílá nás kázat dobrou zprávu všemu stvoření.

 

Tento studijní materiál přináší kvalitní biblické vyučování. Jeho cílem je zapálit každého křesťana k tomu, aby se stal efektivním v získávání ztracených a byl vášnivým rybářem lidí. Škola ohně přináší křesťanům po celém světě vynikající vyučování týkající se osobní i organizované evangelizace. Pomůže vám převést vaše povolání a vášeň pro získávání ztracených v účinnou akci.

 

Mezinárodně uznávaný evangelista REINHARD BONNKE vede více než 40 let evangelizační tažení v Africe i po celém světě. Od začátku nového tisíciletí díky nim přijalo Krista více než 58 milionů lidí. Je zakladatelem organizace Kristus pro všechny národy, evangelizační služby s celosvětovým dopadem a autorem mnoha knih. Zároveň je iniciátorem prvotřídní filmové série Full Flame a zakladatelem Školy ohně Reinharda Bonnkeho, která vyzbrojuje lidi k efektivnímu získávání ztracených a k evangelizaci.

 

Obsah:

• Základní principy

• Spasení jako doktrína a  zkušenost

• Biblický podklad pro evangelizaci

• Principy světové evangelizace

• Služba Slova, Metody a modely učednictví a následné péče

• Duch Svatý a evangelizace

 

CD-ROM

CD obsahuje 240 stran A4 v rámci doplňkového čtení. Obsahuje vybrané pasáže ze zásadních knih R. Bonnkeho: Víra - napojení na Boží moc, Mocné Boží projevy, Čas sa kráti a Evangelizace ohněm.

 

 

Akce "SEŽEŇ K SOBĚ DALŠÍHO EVANGELISTU" 3+1

Když si objednáte 3 komplety, dostanete 1 zdarma!

 

 

Certifikovaný kurz "Škola ohně"

Kniha je zároveň studijním materialém čerstvě připraveného certifikovaného kurzu Škola ohně v češtině, který je vedený lektorem z CfaN. Součástí knihy je registrační karta, díky níž se můžete k tomuto certifikovanému kurzu přihlásit. Studium je zakončeno závěrečnými testy a certifikátem Reinharda Bonnkeho.

Více informací na: shart@irbti.net, www.bonnke.net/sof/cs