Věnujte pozornost hlasu polnice!

(Jeremjáš 6,17)

UZDRAVUJÍCÍ CÍRKEV - poslední kusy

Harvey Boyd

Jak může místní církev sloužit Boží uzdravující mocí tomuto světu

Vydavatelství Juda 2011

ISBN 978-80-87239-19-3

Formát A5, 88 stran

 

doprodej, knihu již neposkytujeme knihkupcům

 

Cena:96.00

Jak může místní církev sloužit Boží uzdravující mocí tomuto světu

 

Tento vyučující manuál je určen těm, kdo mají touhu naplnit Ježíšovo poslání: „Tato znamení budou doprovázet ty, kteří uvěří: V mém jménu budou vyhánět démony... Na nemocné budou vzkládat ruce a budou se mít dobře.“ (Marek 16,17-18)

 

Záměrem této knihy je tedy vyučit lidi, aby mohli jít a toto poslání naplnit. Přináší základní a praktické pokyny, jak se modlit za ty, kdo potřebují uzdravení. Lze ji používat na seminářích či učednických skupinách, stejně jako studijního průvodce pro jednotlivce.

 

Způsobů, jak se modlit za ty, kdo potřebují jak fyzické, tak emocionální uzdravení, je mnoho. Pro modlitbu za nemocné neexistuje žádný speciální předpis ani způsob. Musíme být naprosto vedeni Duchem svatým. Nicméně, bude-li začátečník používat způsoby doporučené v tomto manuálu, nemůže se ve své službě uzdravení minout účinkem. Zakusí úspěch, a když uvidí, jak jej Duch svatý při uzdravování používá, jeho víra poroste.

 

Ježíš svolal své učedníky a dal jim autoritu vyhánět démony a uzdravit každou nemoc a slabost. Tu samou autoritu dal i nám. Toto by se mělo stát v našich životech běžnou záležitostí. Potřebujeme se v našem křesťanském chození dostat na místo, kdy už nás nepřekvapí, že ten, za jehož uzdravení se modlíme, bude opravdu uzdraven!

 

Záznam semináře "Uzdravující církev" (který byl veden podle této knížky) v angličtině s českým překladem naleznete ve formátu mp3 na webových stránkách juda.cz/audio. Seminář byl pořádán Křesťanským společenstvím na Mělníku dne 21.5.2011.

 

Harvey Boyd z USA se asi před 15 lety pomodlil ve jménu Ježíše Krista za ženu, která byla od narození úplně zmrzačená, její nohy a záda byly zkroucené - a před jeho očima byla naráz uzdravena. Od té doby se modlil za tisíce nemocných a mnoho z nich bylo zázračně uzdraveno. Mnoho uzdravení má i lékařsky zdokumentováno. Zvláště se věnuje nevyléčitelně nemocným. Harveyovi je dnes přes 70 let, našel své poslání od Boha a slouží druhým svými dary. V České republice byl již několikrát. V posledních letech se soustřeďuje na pomoc místním církvím, aby naplnily své poslání v tomto světě skrze nadpřirozenou Boží moc. V jeho místním sboru mají 300 členů a z toho polovina byla získána v posledních letech skrze službu uzdravování.